by

S hodinkami si usnadníte práci s telefonem

Máte smartphone, který je nabitý funkcemi? Pak určitě víte, že existují hodinky, které si můžete spárovat s telefonem, a využívat naplno funkce, které vám hodinky nabízí. Pokud je ještě nemáte a uvažujete o tom, že si je koupíte, můžete si je vybrat u nás. Máme chytré hodinky mnoha výrobců, a to od levných až po dražší kousky. Jaké funkce tento typ hodinek umí?

hodinky chytré
 
Chytré hodinky vznikly jako náhrada sportovních náramků. Ty uměly měřit kroky a možná ukazovat teplotu venku. Z nich se tedy vyvinuly hodinky, které vám nabízí funkce jako krokoměr, měření EKG nebo sledování upravených bazénů. Pokud jste tedy vášnivý sportovec, určitě hledejte hodinky, které vám nabídnou nejvíc sportovních funkcí.
 
Nebo jste naopak někdo, kdo potřebuje sledovat notifikace na telefonu a mít tak neustále přehled o ztracených hovorech, oznámeních nových zpráv nebo notifikace ze sociálních sítí?
 
Některé hodinky jsou zaměřeny na sport, jiné zase na spolupráci s telefonem. Pokud potřebujete oboje, musíte hledat kompromis, protože žádné hodinky neumí všechno. Důležitá je i cena, kterou jste ochotni akceptovat, a v neposlední řadě je nutné si ujasnit, zda je pro vás důležitá dlouhá výdrž baterie. Mnoho funkcemi nabitých hodinek budete nalijte poměrně často, výjimkou není ani nabíjení každý den. Pokud se tomu chcete vyhnout, budete muset možná nejspíše ubrat z požadovaných funkcí.

chytré hodinky
 
Hodinky se prodávají v různých tvarech. Nejčastější tvar ciferníku je kulatý, ale najdete samozřejmě i hranatá provedení. Vždy se podívejte na rozměry, aby vám hodinky nebyly příliš velké nebo naopak malé.
 
U nás najdete nejen hodinky, ale i příslušenství. V nabídce máme velké množství řemínků k hodinkám, které ciferníku dodají pokaždé nový vzhled. Dopřejte si kvalitní hodinky, které vám usnadní život a práci s telefonem. Rádi vám poradíme, jaké vybrat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup