by

Jedlé nádobí, kterému přijdete na chuť

Možná jste to doposud ani netušili, ale kromě dobrého jídla na vašich oslavách, grilovačkách, festivalech a dalších podobných akcích si můžete vychutnat i nádobí, na kterém je vámi vybraný pokrm servírovaný. To, co ještě před pár lety bylo sci-fi, začíná dnes být téměř samozřejmostí. Spousta lidí, firem, restaurací a kaváren se začíná vydávat cestou směřující k čistší planetě bez hromad plastů a dalšího odpadu. Jednorázové jedlé nádobí výhodné sady ovšem neustupuje do pozadí, ale naopak.

54_bez-nazvu2

Jedlé nádobí a jeho široké využití
Ekologické a recyklovatelné jedlé nádobí má široké možnosti využití. Vhod vám přijde třeba na cestách a různých venkovních akcích. Pokud pravidelně pořádáte různé zahradní oslavy a podobné akce pro více lidí, tak v tomto případě je ekologické nádobí jednoznačně top volbou. Při onom množství hostů si teprve povšimnete toho, kolik plastů by se zbytečně vyprodukovalo, kdybyste se nerozhodli pro alternativní řešení přátelštější k přírodě.
Proč? Z mnoha důvodů
A proč právě jedlé nádobí? Z mnoha důvodů. Tím nejhlavnějším je 100% rozložitelnost, ať už v odpadu, kompostu, nebo případná likvidace konzumací. Tím pádem nevznikne vůbec žádný odpad. Dalším důvodem je jeho perfektní odolnost vůči vysokým teplotám. S klidem v duši si na takovém jedlém talíři můžete ohřát jídlo třeba v mikrovlnce. Ani okamžité servírování horkých pokrmů není problém. Stejně tak je to i se zmrzlinou. Jedlé nádobí to v pohodě vydrží.

177_banner-1364x1024-kombinace-03

Užijte si letní akce v eko stylu
Ať už se v létě chystáte na festivaly, navštěvovat kavárny a restaurace, cestovat nebo budete pořádat zahradní party, vydejte se cestou pro přírodu přirozenější a snažte se produkovat co nejméně odpadu, potažmo plastů. To vám v mnohém usnadní právě jedlé nádobí ze 100 % přírodních surovin, na kterém si můžete pochutnat nebo ho ekologicky zlikvidovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup